Vyhledávání


Kontakt

Linda Kubaštová
Líbalova 1173
Třeboň 379 01

+420603793429
icq: 305777484

E-mail: kubastova@email.cz

O nás

Tyto stránky jsou věnované psíkovi rasy cane corso a proto bude rubrika o nás spíš rubrika o něm. Narodila se ve Václavovicích, malé vesničce poblíž Frídku- Místku. Jeho mamča se jmenuje Haikou CACOBES. No a jeho tatínek je Adaro MAO- DAO, který se pyšní titulem šampion ČMKCC, INTERŠAMPION A ŠAMPION Sloveska a Rakouska + JCH Slovenska. ( Snad sem na nic nezapomněla Lety:o)). Už odmalička si rád hrál se svými sourozenci (10 kluků a 1 holka) , s některými jsem dokonce v kontaktu do dnes a jsme také v kontaktu s chovateli Arnyho i s majitelkou krycího psa, za což sme oba opravdu rádi a jsou to naše velké opory. Samosebou máme spoustu dalších kamarádů ať už kaníkářů nebo nekaníkářů, ale výčet tady dělat opravdu nemůžeme, mohla bych na někho zapomenout:-).

S Arnym od malička docházíme na náš milovaný cvičák KO Agility Třeboň, kde se věnujeme poslušnosti a v budoucnu dofáme i obedienci, samozřejmně pod přísným dohledem našich výcvikářů:D. Ve volné době s Arníčkem hodně procházkujeme, teď začínáme tahat závaží, plaveme a taky stopičkujeme. No a co nesmí chybět sou výstavy, kde sme sice průměrní, ale zase jsme díky tomu výstavnímu shonu získali několik dalších kamarádů a panička žaludečních vředů:o). Dost často nás po internetu zastihnete na  diskuzi na www.ifauna.cz jak jinak než v místnosti CANE CORSO.

Momentálně žijeme s Arnym a jeho psím bráchou GR Doníkem v Třeboni. Menším městu na jihu Čech. V krajině rybníků:D Takže pokud by jste se někdo chtěl přijet podívat na toho staršlivého CC nebo jenom na procházku, stačí když se s paničkou domluvíte na emailu který je uvedený v kontaktech:-)